Gwiazdka ze Szpadą Gliwice 2013

W miniony wekend w Gliwicach odbył się coroczny turniej „Gwiazdka ze Szpadą”. W tym roku znakomicie spisali się nasi najmłodsi szadziści i szpadzistki. 30.11.2013 w sobotę startowali chłopcy. We wszystkich kategoriach wiekowych w finałowych ósemkach mieliśmy swoich reprezentantów. W kategorii juniorów mł. bardzo dobrze walczył Jarosław Fajkis, który zajął 3 miejsce w szerokim finale  znalazł się również Ryszard Kałuziński zajmując 8 miejsce. W kategorii młodzików znakomite 2 miejsce zajął Maciej Białas, natomiast w kategorii dzieci Wiktor Wałach był 8.W niedzielę 1.12.2013 wystartowały szpadzistki. W kategorii dzieci wystartowało 5 naszych szpadzistek. Najlepiej tego dnia walczyła Alicja Klasik, która zajęła znakomite 3 miejsce.