CONECO CUP 2016 Częstochowa

Częstochowa zdobyta !!! Nasi zawodnicy zdobyli tam, aż 6 miejsc na podium !!!

W kategorii młodziczek:

  1. Alicja Klasik
  2. Kinga Zgryźniak
  3. Patrycja Frystacka

W kategorii młodzików:

3. Wiktor Wałach

W kategori dzieci – chłopcy

1.Antoni Ścibich

3. Adam Sojka

.

12. Kurzyński Jakub

21. Augustyn Kapias

W kategori dzieci – dziewcząt

6. Natalka Cieślik

10. Antosia Korduła

GRATULACJE !!!

 

coneco-1 coneco-4 coneco-cup coneco2

LAJKONIK w KRAKOWIE 2016

Znakomity start odnotowali nasi młodzi zawodnicy podczas Międzynarodowego Turnieju Szermierczego o „Puchar Lajkonia”

W kategorii młodziczek  nasze dziewczyny opanowały podium 🙂 1 miejsce zajęła Patrycja Frystacka, 2 miejsce Alicja Klasik, a 5 Kinga Zgryźniak. W kategorii dzieci, Antosia Korduła była 18.

W szpadzie chłopców w kategorii młodzików znakomite 3 miejsce zajął Wiktor Wałach. W kategorii dzieci Jakub Kurzyński był 7, natomiast Adam Sojka 9.

lajkoik-wiktor-walach lajkonik-kuba-kurzynski lajkonik-mlodziczki

Puchar Świata Juniorów – Luksemburg.

Maciej Białas zajął 68 miejsce podczas swojego debiutu startowego w Pucharze Świata Juniorów (do 20 lat), który odbył się w Luksemburgu. Nasz zawodnik w fazie walk eliminacyjnych wygrał 4 z 6 walk i do eliminacji bezpośredniej przystępował z numerem 42. Niestety swój pierwszy pojedynak o najlepszą 64, Maciek przegrał   z zawodnikiem USA Pitskovatkos Jonathan 15:7.

I Puchar Polski Juniorów młodszych WROCŁAW

Zaraz po wakacyjnej przerwie 3.09.2016 we Wrocławiu odbył się I Puchar Polski Juniorów młodszych w szpadzie dziewcząt i chłopców.

W szpadzie dziewcząt nie zawiodły  nasze młodziczki, które zajęły odpowiednio:

10. Alicja Klasik

13. Kinga Zgryźniak

16. Beata Pękała

36 . Patrycja Frystacka

W szpadzie chłopców liczyliśmy na dobry występ Maćka Białasa, który zajmuje 2 miejsce na liście klasyfikcyjnej PZSZERM. Niestety Maciek przegrał swoja pierwszą walkę o 32 i zajął 38 miejsce. 41 był Dominik Sojka, 42 Marcin Tumas, 89 Wiktor Wałach.

TRENINGI W NOWYM SEZONIE 2016/2017

PONIEDZIAŁEK

17:00-19:30 Grupy zaawansowana i średniozaawansowana

WTOREK

16:00-17:30 Grupa początkująca
17:30-20:00 Grupy zaawansowana i średniozaawansowana

18:30-20:00 AMATORZY/WETERANI

ŚRODA

16:00-18:00 Grupa średniozaawansowana
17:30-20:00 Grupa zaawansowana

CZWARTEK

16:00-17:30 Grupa początkująca
17:30-20:00 Grupy zaawansowana i średniozaawansowana

PIĄTEK

16:00-18:00 Grupy zaawansowana i średniozaawansowana

18.00-20:00 AMATORZY/WETERANI

NIEDZIELA

12:00-12:45 Pływalnia Kryta MOSiR – bezpłatny wstęp  na podstawie ważnej legitymacji RMKS

ZAKOŃCZENIE SEZONU !!! 26.06.2016 godz: 16.00 – GRZYBÓWKA

UWAGA !!! UWAGA !!!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW ORAZ RODZICÓW NA SPOTKANIE „INTEGRACYJNE” NA ZAKOŃCZENIE SEZONU 2015/2016 26.06.2016 O GODZINIE 16.00.
MIEJSCE IMPREZY: „GRZYBÓWKA” W RYBNIKU – GOLEJOWIE.

Bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w imprezie u trenerów w klubie lub telefonicznie.

Liczymy na waszą obecność !!!

Organizatorzy

Szermierzy wspierają:

herb miasta Rybnik logo Polskiego Związku Szermierczego logo Śląskiego Związku Szermierczego logo Deutschebank logo TOPKAMIEŃ