Puchar Polski Seniorów Gliwice

W miniony weekend w Gliwicach pierwszy raz na plansze wyszli seniorzy. W I Pucharze Polski Seniorów startowało 117 zawodników z całej Polski. Barw RMKS-u bronili: Wojciech Sworowski i Krystian Fajkis. Wojtek po walkach eliminacyjnych został rozstawiony z numerem 49. W pierwszej swojej walce o „64” Wojtek bez większych problemów poradził sobie z Jakubem Kolerem z MKS Kusy Szczecin 15:12. W kolejnej walce nasz zawodnik musiał się zmierzyć z Danielem Skatułą z Górnika Radlin. Po bardzo zaciętej walce Wojtek wygrał 9:15. Niestety w walce o najlepsza „16” turnieju „Sforek” nie dał rady Sebastianowi Majgierowi z Piasta Gliwice i odpadł z turnieju zajmując 31 miejsce. Krystian Fajkis wygrał swoją pierwszą walkę o „64” z Piotrem Maciejczykiem z AZS-AWF Kraków 15:11, ale uległ juz w walce o „32” z Janem Sobieckim również z AZS-AWF Kraków 12:15. Krystian został sklasyfikowany na 64 miejscu.