4 MEDALE MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW – RYBNIK 2019

MAMY TO !!! 4 MEDALE ZDOBYLI NASI ZAWODNICY PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW (U14), KTÓRE ODBYŁY SIĘ W RYBNIKU !🤺💪🥇🥈🥉🥉Dwa indywidualnie zdobyły nasze szpadzistki Liliana Porwoł – srebrny medal, natomiast Antonina Korduła – brązowy medal. W drugim dniu w turnieju drużynowym nasi szpadziści w składzie: Augustyn Kapias, Antoni Ścibich, Adam Sojka, Bartosz Wożniak zdobyli złoty medal i tytuł „DRUŻYNOWYCH MISTRZÓW POLSKI” !!! Dziewczęta w składzie: Liliana Porwoł, Antonina Korduła, Maja Wuzik, Oliwia Mężyk zdobyły medal brązowy !!!

Znakomicie w turnieju indywidualnym walczył Augustyn Kapias, który dopiero w walce o strefę medalową przegrał z zawodnikiem z Lubina 12:7 i zajął 5 miejsce.