ANNA MROSZCZAK – MISTRZYNIĄ POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH 2014

W środę  na hali sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w szermierce, będąca jednocześnie Mistrzostwami Polski juniorów młodszych. Nasz klub reprezentowała liderka listy krajowej, Anna Mroszczak. Ania  w walkach eliminacji  grupowej  wygrała 3 z 6 walk, co spowodowało, że do fazy eliminacji bezpośredniej została rozstawiona z numerem 16. Na szczęście w walkach pucharowych rybniczanka walczyła wręcz koncertowo pokonując wszystkie  swoje rywalki.

MROSZCZAK – RABCZEWSKA WERONIKA  (KUSY SZCZECIN) 15:3

To pierwszy złoty medal naszej zawodniczki na Mistrzostwach Polski (do tej pory Ania zdobyła dwa srebrne medale w 2012 i 2013) i jest  to uhonorowanie całorocznych zmagań na arenie krajowej w kategorii juniorki młodszej. Tym samy Ania kończy swój, jakże udany etap w kategorii juniora młodszego i od przyszłego sezonu będzie walczyła w kategorii juniora do lat 20.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????