CHALLENGE WRATISLAVIA 2017 !!!

Alicja Klasik WYGRYWA !!! CHALLENGE Wratislavia w kategorii młodzika. Wspaniale spisała się nasza zawodniczka podczas największego w Europie turnieju w kategoriach junior mł, młodzicy oraz dzieci. Alicja w walkach eliminacji grupowej wygrała 4 z 6 walk i została rozstawiona do eliminacji bezpośredniej z numerem 44. W walkach pucharowych nasza zawodniczka walczyła już koncertowo i pokonała kolejno: LANGE Aleksandrę (POL) 12:2, JAJKO Oliwię (POL) 12:4, PELON Patrycję (POL)9:3, Alekseyeve Ekaterina (Białoruś). ćwierćfinał: OSADNIK Maja (POL) 12:5, półfinał – LAZARENKO Oleksandra (UKR) 11:8. FINAŁ BERNIGARDT (UKR) 12:6 !!!

90 miejsce – Korduła Antonina
109 miejsce – Cieślik Natalia

Startowały 162 szpadzistki

W kategorii juniorów mł. najlepiej tego dnia walczyła Kinga Zgryźniak, która przegrała dopiero w walce o najlepszą „8” turnieju z Rumunką Cristiną Constantinescu 15:7 i zajęła 14 miejsce. Beata Pękała była 20, Patrycja Frystacka 61, a Helena Brawańska 134

Startowały 182 szpadzistki

W kategorii dzieci, Oliwka Mężyk zajęła 25 miejsce, natomiast Maja Wuzik 58

Startowało 118 szpadzistek

W drugim dniu walczyli chłopcy. W kategorii juniora młodszego, Dominik Sojka był 84, Wiktor Wałach 128, Karol Pyszny 185.

W kategorii młodzików, Krzysztof Bezuch zajął 24 miejsce, Adam Sojka 44, Szymon Pasionek 50, Augustyn Kapias 113, Karol Kaszuba 137, Antoni Ścibich 153.