DWA MEDALE – MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH (DO 17 LAT) DRZONKÓW

13 letnia Alicja Klasik, brązową medalistką OOM. Turniej ten był jednocześnie Mistrzostwami Polski do 17 lat . W finałowej ósemce znalazła się jeszcze Beata Pękała, która zajęła 5 miejsce . Patrycja Frystacka 25 miejsce , Kinga Zgryzniak 37 .
W szpadzie chłopców najlepszym naszym zawodnikiem był Marcin Tumas, który zajął 20 miejsce. Maciej Białas był 21.

Drugiego dnia odbył się turniej drużynowy 🙂

„DZIEWCZYNY LUBIĄ BRĄZ” !!! Nasza drużyna dziewcząt w składzie: Alicja Klasik, Beata Pękała, Patrycja Frystacka oraz Kinga Zgryźniak zdobył brązowy medal OOM, będącej jednocześnie Drużynowymi Mistrzostwami Polski juniorów młodszych (do 17 lat). Trzeba tu również dodać, że nasza drużyna składała się z trzech zawodniczek, które są jeszcze młodziczkami i jednej kadetki !!!
Nasi szpadziści w składzie Marcin Tumas, Wiktor Wałach, Eligiusz Malinowski, Maciej Białas, dziś walczyli zdecydowanie lepiej niż wczoraj. W walce o półfinał nasz zespół przegrał z PKSZERM Warszawa i pozostała tylko walka o miejsce 5-8. Z tego zadania chłopcy wywiązali się w 100%, pokonując wszystkich swoich przeciwników zajmując 5 miejsce.
Warto również dodać, że nasz klub zajął III miejsce w klasyfikacji klubowej szpady !!! Brawa dla zawodników i trenerów !!!