Gwiazdka ze szpadą – Gliwice.

Kolejny sukces naszych zawodników na arenie ogólnopolskiej. W turnieju „Gwiazdka ze szpadą” zdobyliśmy, aż 4 miejsca na podium !!!

W sobotę na plansze wyszli szpadziści. W kategorii juniora młodszego znakomicie walczyli Maciej Białas oraz Marcin Tumas. W stawce 40 zawodników Maciej Białas zajął 2 miejsce, natomiast Marcin Tumas 8.

W drugim dniu walczyły dziewczęta. W swojej kategorii, bezkonkurencyjna była Alicja Klasik, która zajęła 1 miejsce. W kategorii młodziczek kolejny sukces i podium dla Beaty Pękały i Kingi Zgryźniak, które zajęły odpowiednio 2 i 3 miejsce !!!