GWIAZDKA ZE SZPADĄ ORAZ WARSZAWSKA SYRENKA

„Gwiazdka ze szpadą” i „Warszawska Syrenka”

Bardzo udany weekend dla naszych zawodników! Szczególnie dla Miłosza Romanika, który wczoraj wygrał turniej „Gwiazdka ze szpadą” w Gliwicach, a dzisiaj wygrał „Warszawską Syrenkę”! Mateusz Woźniak również może zaliczyć weekend do udanych, i choć w Gliwicach zajął 10 miejsce to w Warszawie wywalczył 3 miejsce! Ich starszy kolega, Tymoteusz Huwer na „Gwiazdce” zajął miejsce 6, a w Warszawie wywalczył srebrny medal! W śród dziewczyn niepokonana była dzisiaj Liliana Porwoł, która wywalczyła dzisiaj w Gliwicach złoty medal kategorii Juniora Młodszego turnieju „Gwiazdka ze szpadą”! Na miejscu 8 w tej samej kategorii wiekowej zameldowała się Oliwia Mężyk!Pozostałe wyniki naszych zawodników na „Gwiazdce ze szpadą:”J. Młodszy chłopców :32. Bartosz Woźniak Młodzik chłopców:24. Bartosz Ciapała57. Jakub Piekorz. Młodszy dziewcząt:22. Maja Wuzik Dzieci dziewczyn:28. Zosia Gramcow Młodzik dziewczyn:33. Paulina Żabka Gratulujemy! I życzymy dalszych sukcesów!

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi