II PUCHAR POLSKI JUNIORÓW – GLIWICE – MARCIN TUMAS II MIEJSCE !!!!

W sobotę 117 szpadzistek , a w niedzielę 115 szpadzistów Wiele radości i sens w to, co robimy przyniósł nam Marcin Tumas !!! W II Pucharze Polski Juniorów młodszych w Gliwicach nasz zawodnik zajął II miejsce. To kolejny znakomity start Marcina w tym sezonie. Przypomnijmy, że Marcin miesiąc temu we Wrocławiu podczas I PPJmł. zajął 3 miejsce. Wynik ten, dał Marcinowi 4 miejsce w rankingu Polskiego Związku Szermierczego w kat. juniora młodszego (do 17 lat).
Bardzo dobrze walczyli również Sebastian Mandrysz i Wiktor Wałach, którzy w eliminacjach nie przegrali walki. Niestety w walkach o najlepszą „16” turnieju obaj przegrali swoje pojedynki zajmując odpowiedni 17 i 20 miejsce.