II Puchar Polski Seniorów

Znakomity start Kingi Zgryźniak w II Pucharze Polski Seniorek, który odbył się w Warszawie. Nasza zawodniczka podczas całego turnieju spisywała się fantastycznie i w gronie 108 zawodniczek z całego kraju oraz z Ukrainy, Wenezueli i Kanady zajęła drugie miejsce zdobywając tym samym srebrny medal. To w dotychczasowej karierze startów naszej młodej zawodniczki największe osiągnięcie w tej kategorii wiekowej. W walce o najlepszą 16 turnieju, przegrywając 1 trafieniem, pożegnała się z turniejem, Alicja Klasik, która zajęła 17 miejsce. Dwie nasze debiutantki w turnieju seniorskim Liliana Porwoł zajęła 44 miejsce, natomiast Antonia Korduła 56. Patrycja Frystacka zajęła 61 miejsce.