III Puchar Polski Juniorów młodszych – WROCŁAW

III Puchar Polski Juniorów młodszych we Wrocławiu już za nami Wracamy z dwoma medalami !!! Srebro w szpadzie męskiej zdobył MARCIN TUMAS, który w walce finałowej nieznacznie przegrał 14:15 z Janem Sochą z PKSZERM Warszawa. W szpadzie dziewcząt kolejny znakomity start młodziczki, ALICJI KLASIK, która zajęła 3 miejsce !!! W finałowej „ósemce” znalazła się jeszcze KINGA ZGRYŹNIAK, która zajęła 6 miejsce !!! Dobry start odnotowali również Kamil Huwer i Sebastian Mandrysz, którzy wywalczyli miejsca w najlepszej „16” turnieju zajmując odpowiednio 11 i 12 miejsce.