Międzynarodowy turniej o Puchar Lajkonika w Krakowie.

Pierwsze starty w turniejach krajowych już za nami. W miniony weekend w Krakowie odbył się międzynarodowy turniej szermierczy dzieci i młodzików o Puchar Lajkonika w Krakowie. Oczywiście na starcie nie mogło zabraknąć naszych młodych szpadzistek i szpadzistów. Już na początku sezonu Alicja Klasik pokazała, kto w tym sezonie będzie trzymał fotel liderki na listach krajowych. Alicja pewnie wygrała swoją kategorię wiekową 2004-2005.  Bardzo dobre miejsca zajęły młodziczki, bo aż trzy znalazły się w najlepszej „8” turnieju. Najwyżej sklasyfikowana na 3 miejscu była Kinga Zgryźniak, 5 miejsce zajęła Beata Pękała, a  Małgorzata Szulc była 6.  Dobry start odnotował również    Dominik Sojka, który zajął 8 miejsce w kategorii młodzików.

Finałowa 8 Alicja Klasik Lajkonik Finałowa 8 młodziczki lajkonik finałowa 8 mlodzicy Dominik Sojka Finałowa 8 Lajkonik młodziczki Kinga Zgryżniak