MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW – Katowice 2014

W miniony weekend na hali AWF Katowice odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w szermierce. W turnieju tym oczywiście nie mogło zabraknąć naszych zawodników. W szpadzie kobiet oczywiście Anna Mroszczak i w szpadzie męskiej: Przemysław Trzepizur, Wojciech Sworowski, Krystian Fajkis i Roman Forajter :). Niestety nasi zawodnicy startu w tej imprezie nie mogą zaliczyć do udanych. Pomimo dobrej walki Anna Mroszczak przegrała o „32” turnieju z Aleksandrą Zamachowską 13:15 i zajęła 43 miejsce.  Podobnie walczyli panowie.  Przemysław Trzepizur po wygranej walce 0 „64” z Tomaszem Krukiem z AZS AWF Kraków, przegrał o „32” z Janem Wenglarczykiem z AZS AWF Katowice 14:15 i zajął 61 miejsce. Krystian Fajkis o „32” walczył  jak się później okazało z  mistrzem Polski Marcelem  Basiem  z KKS Kraków i zajął 58 miejsce. Wojciech Sworowski w swojej pierwszej walce o „64” przegrał z  Kamilem Wroną z KKS Kraków 14:15 i zajął 69 miejsce.