MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIORÓW – RADLIN

W niedzielę 12 lutego 2017 roku w Domu Sportu w Radlinie 66 najlepszych szpadzistek i szpadzistów naszego regionu, rywalizowało w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Śląska juniorów. W turnieju tym nie mogło zabraknąć również naszych szpadzistów i szpadzistek. W turnieju indywidualnym srebrny medal zdobył Ryszard Kałuziński ulegając w finale Damianowi Michalakowi z Piasta Gliwice 15:12. W turnieju drużynowym RMKS I w składzie: Tumas Marcin, Fajkis Jarosław, Kałuziński Ryszard wywalczył srebrny medal przegrywając w finale z I drużyna Piasta Gliwice 28:45. II drużyna RMKS w składzie: Dominik Sojka, Tomasz Wąsiewicz, Karol Pyszny zajęła 8 miejsce.