Mistrzostwa Śląska Młodzików – Bytom 2020

W Bytomiu odbyły się Mistrzostwa Śląska Młodzików w szpadzie dziewcząt i chłopców.Bardzo dobrze spisał się nasz nowy zawodnik Tymoteusz Huwer, który wywalczył 3 miejsce w kategorii chłopców! Tuż za finałową ósemką uplasowała się Oliwa Mężyk która zajęła 9 miejsce w kategorii dziewczyn.Miejsca wszyskich naszych zawodników:21. Bartosz Woźniak22. Bartosz Ciapała28. Jakub Piekorz30. Maja Wuzik33. Paulina ŻabkaW turnieju drużynowy drużyna chłopców w składzie T. Huwer, B. Woźniak, B. Ciapała, J. Piekorz zajęła 5 miejsce. Drużyna dziewczyn w składzie O. Mężyk, M. Wuzik, P. Żabka zajęła 8 miejsce.GRATULUJEMY! I życzymy dalszych sukcesów!