MISTRZOSTWA ŚLĄSKA MŁODZIKÓW – RYBNIK 2015

Znakomicie spisali się dzisiaj nasi najmłodsi rybniccy szermierze.
Dwukrotnie stawaliśmy na podium. W turnieju indywidualnym szpady dziewcząt Kinga Zgryźniak zajęła znakomite 3 miejsce zdobywając brązowy medal, w finałowej ósemce znalazł się jeszcze najmłodsza uczestniczka turnieju Alicja Klasik, która zajęła 7 miejsce przegrywając 1 trafieniem 11:12, jak się później okazało z mistrzynią Julią Gwóźdź z Bytomia. W turnieju drużynowym nasza reprezentacja dziewcząt w składzie: Beata Pękała, Alicja Klasik, Kinga Zgryźniak, Patrycja Frystacka niesiona wspaniałym dopingiem zajęła 3 miejsce. Chłopcy w składzie: Marcin Tumas, Adam Małysz, Wiktor Wałach i Dominik Sojka zajęli 4 miejsce przegrywając w walce o 3 miejsce z MDK Bytom 35:36.