PUCHAR EUROPY KADETEK HAIDENHEIM – NIEMCY

SREBRO I BRĄZ W HEIDENHAIM 🇵🇱🏆👏🤺🥉🥈ALA I KINGA.

W dniu wczorajszym 4 nasze zawodniczki wystartowały w Pucharze Europy w Heidenhaim. W stawce 216 zawodniczek z całej Europy, Alicja i Kinga walczyły „koncertowo” Nasze szpadzistki spotkały się w walce półfinałowej, gdzie tym razem lepsza okazała się Alicja. W walce finałowej Ala walczyła z Rosjanką Ekaterina Kolbejewa z którą przegrała 13:15!!!
Dobrze również zaprezentowała się Patrycja Frystacka, która zajęła 28 miejsce przegrywając że srebrną medalistką Mistrzostw Świata z Torunia, Włoszką, Caforio 15:13. Nasza najmłodsza reprezentantka (młodziczka) Liliana Porwoł zajęła 102 miejsce. Brawo dziewczęta!!!

W tym samym czasie w Bonn walczyli nasi szpadziści. Niestety Wiktorowi Wałachowi i Krzysztofowi Bezuchowi nie poszło tak dobrze jak Ali i Kindze. Zajęli oni miejsca, Wiktor 59, Krzysztof 18. Startował 217 zawodników.