PUCHAR ŻUBRÓW – SKAWINA

W Skawinie odbył się pierwszy turniej z cyklu Puchar Żubrów. Celująco zaprezentowali się nasi zawodnicy w kategorii Dzieci chłopców, gdzie Miłosz Romanik zajął I miejsce, a Mateusz Woźniak zajął 3 miejsce!

Bardzo dobrze spisał się również Filip Forajter, który w kategorii Zuchów zajął wysokie, 6 miejsce! Blisko finałowej ósemki w kategorii Młodzików był Tymoteusz Huwer, który wywalczył 10 miejsce, Dawid Gaszka zajął 26 miejsce, a Bartosz Rudziński 33! Paulina Żabka w kategorii Młodzik dziewcząt zajęła 15 miejsce! W kategorii Dzieci dziewcząt Zofia Gramcow zajęła 14 miejsce, a Emilia Fajkis 41! W kategorii Dzieci chłopców, poza naszymi medalistami, walczyli również Jakub Kolarczyk i Maciej Zimoń, którzy zajęli miejsca 19 i 31! W Zuchach Adam Ziętkiewcz wywalczył miejsce 14, Mateusz Szczepanek 16, a Franciszek Korduła 18!GRATULUJEMY! I życzymy dalszych sukcesów!