RYBNIK CUP 2020

W miniony weekend odbył się organizowany przez nasz klub turniej w szpadach dziewcząt i chłopców „Rybnik Cup.” Była to już XX edycja naszego turnieju.Bardzo dobrze spisał się nasz zawodnik Miłosz Romanik, który w kategorii Dzieci Chłopców zajął 2 miejsce!

W tej samej kategorii, tuż za finałową ósemką, bo na miejscu 9 zameldował się Mateusz Woźniak! Maciej Zimoń zajął miejsce 25, Alexander Gumula 31, a Jakub Kolarczyk 36! W kategorii Dzieci Dziewcząt Zofia Gramcow zajęła miejsce 10, a Emilia Fajkis miejsce 22! W kategorii Zuchów chłopców najlepiej spisał się Filip Forajter, który wywalczył miejsce 6! Franciszek Korduła zajął miejsce 13, Adam Ziętkiewicz miejsce 15, a Mateusz Szczepanek miejsce 21! W kategorii Zuchów Dziewcząt na miejscu 8 zameldowała się Lena Nitner! A Klaudia Dawidiuk wywalczyła miejsce 13! Dla Adama, Mateusza i Klaudii był to debiutancki start w zawodach szermierczych! Gratulujemy!W kategorii Młodzik Chłopców najwyżej sklasyfikowanym naszym zawodnikiem został Tymoteusz Huwer, który zajął miejsce 8! Bartosz Ciapała wywalczył miejsce 26, Jakub Piekorz miejsce 32, a Dawid Gaszka miejsce 36! W Młodzikach Dziewcząt Paulina Żabka wywalczyła miejsce 30!

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją, ludzie tańczą, ludzie na scenie i boisko do koszykówki
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, ludzie tańczą, ludzie na scenie, boisko do koszykówki i w budynku
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, ludzie na scenie i boisko do koszykówki
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, ludzie tańczą, ludzie na scenie i boisko do koszykówki

GRATULUJEMY wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów już w nowym roku 2021!