SREBRNY MEDAL SZPADZISTEK !!!

NASZA DRUŻYNA SZPADZISTEK ZDOBYŁA SREBRNY MEDAL PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK !!!

Znakomicie spisali się nasi zawodnicy podczas Mistrzostw Polski Młodzików, które odbyły się w Sosnowcu. W turnieju indywidualnym o 1 trafienie od medalu była Beata Pękała, która nieznacznie przegrała z Karoliną Staszulonek z Piasta Gliwice 12:11 i zajęła 7 miejsce. Alicja Klasik Była 11, Kinga Zgryźniak 12 a , Patrycja Frystacka 19. W szpadzie chłopców bardzo dobrze walczył Wiktor Wałach, który zajął 10 miejsce. Dominik Sojka był 30 , Adam Sojka 60 , Kamil Pyszny 66.
W drugim dniu podczas turnieju drużynowego, szpadziści w składzie: Adam Sojka , Wiktor Wałach, Dominik Sojka, Karol Pyszny zajęli 11 miejsce na 19 startujących drużyn.
W szpadzie dziewcząt nasze sreberka z zeszłego roku obroniły tytuł wicemistrzyń Polski. Skład drużyny: Beata Pękała, Kinga Zgryźniak, Alicja Klasik, Kinga Zgryźniak. Startowały 24 drużyny