Złoty medal w OOM w Olsztynie !!!

ZŁOTO !!! ZŁOTO !!! ZŁOTO !!!
Nasi juniorzy młodsi bezkonkurencyjni w finałach OOM, czyli Drużynowych Mistrzostwach Polski juniorów młodszych, które odbyły się w Olsztynie. Nasza drużyna w składzie: Maciej Białas, Ryszard Kałuziński, Jarosław Fajkis i Tomasz Wąsiewicz wywalczyła złoty medal.

W turnieju drużynowym rybnicka drużyna po turnieju indywidualnym rozstawiona była z numerem 4 i walczyła kolejno:
RMKS:Piast Gliwice 45:32
RMKS:Zerwikaptur Kraków 45:38
RMKS: Kolejarz Wrocław 45:41

Niestety w turnieju indywidualnym szpady męskiej i kobiet nie zdobyliśmy medalu, a najlepszym naszym zawodnikiem był Maciej Białas, który zajął 13 miejsce, Ryszard Kałuziński był 17, Jarosław Fajkis 35, a Tomasz Wąsiewicz. 40.

W szpadzie dziewcząt nasze młodziczki walczyły dzielnie, lecz 3-4 lata starsze przeciwniczki jeszcze były poza zasięgiem. Trzeba jednak dodać, że sama kwalifikacja Patrycji Frystackiej, Kingi Zgryźniak i Beaty Pękały to duże osiągnięcie.

Nasze szpadzistki zajęły miejsca:
Patrycja Frystacka 30
Beata Pękała 32
Kinga Zgryźniak 38

GRATULUJEMY !!!!

Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych Olsztyn 2016 OOM Mistrzostwa Polski juiorów mł (OOM) Olsztyn (3) Mistrzostwa Polski juiorów mł (OOM) Olsztyn (2) Mistrzostwa Polski juiorów mł (OOM) Olsztyn (1)