GWIAZDKA ZE SZPADĄ 2017

W sobotę i niedzielę w Gliwicach odbył się Międzynarodowy Turniej „Gwiazdka ze Szpadą.” W pierwszy dzień nasz klub reprezentowali chłopcy, z bardzo dobrymi rezultatami. W kategorii Młodzików na drugim miejscu podium zameldował się Krzysztof BEZUCH! W tej samej kategorii Adam SOJKA i Augustyn KAPIAS zajęli kolejno 20. i 41. miejsce. W kategorii Juniorów Młodszych po zaciętych walkach na 5. miejscu zameldował się Sebastian MANDRYSZ, a na miejscu 7. uplasował się Wiktor WAŁCH. Karol PYSZNY zajął 16. miejsce. I w najmłodszej kategorii wiekowej dzielnie walczyli Igor LIP i Szymon HODÓR, którzy zajęli kolejno 47. i 51. miejsce!
W niedzielę na planszach w Gliwicach rywalizowały dziewczyny. Po przyprawiających o zawał serca pojedynkach na najwyższym stopniu podium w kategorii Młodzik stanęła Alicja KLASIK, a jej młodsza koleżanka Antonina KORDUŁA zajęła miejsce 25! W kategorii Juniora Młodszego na najwyższym stopniu podium stanęła Kinga ZGRYŹNIAK, w finale pokonując swoją koleżankę klubową Patrycję FRYSTACKĄ! W finałowej ósemce, po dwóch latach przerwy w treningach, na miejscu 7. uplasowała się Małgorzata SZULC! Tuż za ósemką na miejscu 9. zameldowała się Beata PĘKAŁA, a Helena BRAWAŃSKA na miejscu 34!
W najmłodszej kategorii Maja WUZIK i Oliwia MĘŻYK zajęły odpowiednio 49. i 54. miejsce!