Ania 14, Wojtek 13 w II PPS w szpadzie

II Puchar Polski seniorów i seniorek w szpadzie już za nami. W Gliwicach 4.01.2014 w  stawce 109 zawodników dobrze walczył Wojciech Sworowski, który w walce o najlepszą „8” turnieju przegrał z Tomaszem Motyką z AZS-AWF Wrocław 7:15 i zajął 13 miejsce. W szpadzie kobiet Anna Mroszczak z turnieju na turniej walczy coraz lepiej. Tym razem po bardzo dobrych walkach Ania znalazła się w najlepszej „16” turnieju. Niestety w drodze do finałowej „8” naszej zawodniczce przeszkodziła jak się później okazało zwyciężczyni całego turnieju Magdalena Piekarska z AZS AWF Warszawa. Ania została sklasyfikowana na 14 miejscu.

W turnieju szpady męskiej startował jeszcze Przemysław Trzepizur, który zajął 67 miejsce, natomiast w szpadzie kobiet 49 miejsce zajęła Kinga Brawańska.