Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

PodiumW   Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się Międzynarodowy Turniej o Puchar Miasta w szpadzie dziewcząt i chłopców. Znakomicie wystartowali w nim nasi najmłodsi zawodnicy. W sobotę na start wyszli szpadziści. Najlepiej tego dnia zaprezentował się Maciej Białas, który w kategorii 14-15 lat zajął znakomite 3 miejsce. W finałowej ósemce tego turnieju znalazł się jeszcze jeden nasz reprezentant Jarosław Fajkis, który był 8. W kategorii tej w najlepszej 16 zameldował  się  Eligiusz Malinowski, który zajął  13 miejsce. W kategorii 12-13 lat Adam Małysz był 18, Dominik Sojka 28, natomiast Dominik Piekuś 39. W najmłodszej kategorii 9-11 lat kolejny  bardzo dobry start odnotował Wiktor Wałach, który zajął 7 miejsce. Jego młodsi koledzy Jan Szulc  był 36, a Adam Sojka 41.

W   Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się Międzynarodowy Turniej o Puchar Miasta w szpadzie dziewcząt i chłopców. Znakomicie wystartowali w nim nasi najmłodsi zawodnicy. W sobotę na start wyszli szpadziści. Najlepiej tego dnia zaprazentował sie Maciej Białas, który w kategorii 14-15 lat zajął znakomite 3 miejsce. W finałowej ósemce tego turnieju znalazł sie jeszcze jeden nasz reprezentant Jarosław Fajkis, który był 8. W kategorii tej w najlepszej 16 zameldował  się  Eligiusz Malinowski, który zajął  13 miejsce. W kategorii 12-13 lat Adam Małysz był 18, Dominik Sojka 28, natomiast Dominik Piekuś 39. W najmłodszej kategorii 9-11 lat kolejny  bardzo dobry start odnotował Wiktor Wałach, który zajął 7 miejsce. Jego młodsi koledzy Jan Szulc  był 36, a Adam Sojka 41.