„MUSZKIETER TROPHY 2014” i puchary dla Rybniczan

dekoracja młodzik MUSZKIETER TROPHY 2014W miniony weekend, tj. 08 – 09.03.2014 r., w Gliwicach odbył się XXIV Międzynarodowy Turniej Szermierczy Młodzików i Dzieci „MUSZKIETER – TROPHY” w szpadzie dziewcząt i chłopców.

W sobotę do walki o medale w kategorii młodzik przystąpiło 62 zawodników. Drugie miejsce na podium wywalczył Maciej Białas (RMKS Rybnik). Na 12 stoczonych pojedynków przegrał jedynie walkę finałową z Bartłomiejem Zbierada (PKSZERM Warszawa) 12:15.

Niedziela należała do Alicji Klasik (RMKS Rybnik), która spośród 22 zawodniczek w Kategorii Zuch nie miała sobie równych i z „MUSZKIETER – TROPHY” przywiozła zwycięski puchar. Szóste miejsce zdobyła Kamila Krześnicka (RMKS).