3 miejsce MAĆKA BIAŁASA w Pucharze Prezydenta Knurowa

W niedzielę odbyła się kolejna edycja turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Najlepszym naszym zawodnikiem w kategorii młodzików został Maciej Białas, który zajął 3 miejsce. Maciej nieznacznie przegrał w półfinale z Ivo  Chlebiejem 13:15. Pozostałe miejsca naszych zawodników: 32 Marcin Tumas, 34 Adam Małysz, 46 Dominik Sojka, 61 Dominik Piekuś. Nasze szpadzistki niestety tego turnieju nie mogą zaliczyć do udanych. Żadna z rybniczanek nie przebrnęła eliminacji grupowych . Miejsca szpadzistek: 42 Załoga Wiktoria, 43 Beata Pękała, 45 Małgorzata Szulc,  54 Sara Pompa,59  Aleksandra Pompa.