Alicja Klasik ze złotym medalem Igrzysk

Kolejny raz znakomicie spisali się nasi najmłodsi szermierze. Podczas IX Międzynarodowego Turnieju szermierczego z okazji „Dni Knurowa” będącymi jednocześnie nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski w kategoriach dzieci i zuchów, aż siedmioro naszych zawodników znalazło się w szerokim finale złożonym z „8” zawodników.

Bezkonkurencyjna w kategorii dzieci była  Alicja Klasik, która  pewnie wygrała wszystkie swoje walki i zdobyła złoty medal, jej młodsza koleżanka Natalia Cieślik również walczyła bardzo dzielnie i zajęła znakomite 7 miejsce.

GRATULUJEMY !!!

Kinga Zgryźniak 6 m Beata Pękała 7 m Jakub Oszek 8 m finałowa 8 w kategorii zuchów - Jakub Oszek Alicja Klasik, Natalia Cieślik Alicja Klasik 1 miejsce, Natalka Cieślik 7m Adam Małysz 7 m