ANNA MROSZCZAK TRZECIA W II PUCHARZE POLSKI SENIOREK !!!

Podczas II Pucharu Polski Seniorek w szpadzie kobiet, który odbył się 4.01.2015 w Warszawie znakomicie spisała się nasza zawodniczka Anna Mroszczak, która zajęła 3 miejsce. Ania w walce strefę medalową pokonała zawodniczki, które  zdecydowanie dłużej walczą na planszach krajowych i międzynarodowych. Warto napisać, że w walce o najlepszą „8” turnieju Ania pokonała, aktualnie 3 zawodniczkę list krajowych Małgorzatę Strokę z AZS AWF Warszawa 11:10, a w walce o podium Dominikę Mosler z TS Górnik Radlin 12:11 !!!. W walce o finał rybniczanka  przegrała z aktualną „krajową jedynką” listy, Magdaleną Piekarską z AZS AWF Warszawa 10:15.

KOLEJNOŚĆ:

1. Renata Knapik-Miazga (KKS Kraków)

2. Magdalena Piekarska (AZS-AWF Warszawa)

3. Anna Mroszczak (RMKS Rybnik)                        III miejsce PPS w szpadzie kobiet Anna Mroszczak

3. Kamila Pytka (AZS-AWF Warszawa)

5. Magdalena Pawłowska (AZS-AWF Warszawa)

6. Danuta Dmowska-Andrzejuk (AZS-AWF Katowice)

7. Dominika Mosler (T.S. Górnik Radlin)

8. Martyna Swatowska (AZS-AWF Katowice)

Startowało 81 zawodniczek

Dzień wcześniej tj. 3.01.2015 w  Gliwicach na start wyszli szpadziści. Najlepiej tego dnia zaprezentował się Krystian Fajkis, który zajął 31 miejsce, Przemysław Trzepizur był 47, natomiast Ryszrad Kałuziński, Jarosław Fajkis i nasz amator/weteran Roman Forajter nie przebrnęli eliminacji grupowej.