Puchar Europy Kadetów – Kraków 2015

W sobotę i niedzielę 10 i 11 stycznia w Krakowie odbył się Puchar Europy Kadetów w szpadzie dziewcząt i chłopców. Do  reprezentacji naszego kraju zakwalifikowali się  zawodnicy naszego klubu. W szpadzie chłopców: Fajkis Jarosław, Ryszard Kałuziński oraz Maciej Białas, natomiast w szpadzie dziewcząt Kinga Brawańska. W sobotę tj. 10.01.2015 na plansze wyszli chłopcy. W stawce 203 zawodników z całej Europy jak również z Kanady, Australii najlepiej z naszych zawodników spisał sie Maciej Białas, który przegrał o najlepszą 32 turnieju z Contrepois Simon  z Francji 15:10 i zajął 59 miejsce. Ryszard Kałuziński był 110, natomiast Jarosław Fajkis 178.

W drugim dniu na plansze wyszły szpadzistki. W stawce 155 zawodniczek dobrze spisała się nasza jedyna reprezentantka, Kinga Brawańska, która zajęła 27 miejsce, przegrywając o „16” z Kanadyjką Cindy Gao 10:15.

GRATULUJEMY !!!

 

 

Szermierzy wspierają:
herb miasta Rybnik logo Polskiego Związku Szermierczego logo Śląskiego Związku Szermierczego logo Deutschebank logo TOPKAMIEŃ logo LUBAR logo TPSz logo yoobee logo Hossa logo PZU logo PZU druzyna