DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW – RADLIN 2019

MAMY TO !!!

SZPADZISTKI DRUŻYNOWYMI MISTRZYNIAMI POLSKI JUNIOREK !!!🥇💪💪💪💪👏🇵🇱

W dniu dzisiejszym nasza młoda drużyna szpadzistek w składzie: Alicja Klasik, Kinga Zgryźniak, Patrycja Frystacka, Beata Pękała zdobyły złoty medal Mistrzostw Polski Juniorek (do 20 lat) !!!

RMKS Rybnik : Flesz Świdnica 42:41

W szpadzie męskiej niestety obie nasze drużyny przegrały w priorytecie o wejście do finałowej „8” i zamknęły sobie drogę do medalu.

RMKS I w składzie: Marcin Tumas, Wiktor Wałach, Bartłomiej Musiolik, Ryszard Kałuziński wygrali wszystkie swoje mecze w „finale B” i zajęli 9 miejsce
RMKS II w składzie: Sebastian Mandrysz, Kamil Huwer, Krzysztof Bezuch, Tomasz Wąsiewicz w „finale B” zajęli 11 miejsce.