MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW U20 – RADLIN 2019

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W RADLINIE.

Alicja Klasik srebrną medalistką Mistrzostw Polski Juniorek U20 !!!

Znakomicie spisała się Alicja Klasik (15 lat) w Mistrzostwach Polski Juniorek. W stawce 99 zawodniczek, Alicja wygrała wszystkie swoje walki w eliminacji grupowej. Rozstawiona z numerem 2 pewnie wygrała wszystkie swoje pojedynki, aż do finału. W finale spotkała się z liderką rankingu PZSzerm, Barbarą Brych z UKS Wołodyjowski. Po bardzo emocjonującej walce, Alicja przegrała w priorytecie 13:14 zdobywając tym samym wicemistrzostwo kraju w kategorii U20 !!!

Pozostałe miejsca naszych zawodniczek:

17 – Kinga Zgryźniak
25 – Patrycja Frystacka
28 – Beata Pękała
65 – Zofia Piejak

W szpadzie męskiej w stawce 108 zawodników najlepszy nasz zawodnik, Bartłomiej Musiolik został sklasyfikowany na 22 miejsce, 24 miejsce zajął Ryszard Kałuziński (po ponad półrocznej przerwie-BRAWO Richard).