Dzień Edukacji Narodowej – Radlin

W Radlinie podczas XIX Międzynarodowego Turnieju Szermierczego z okazji Dnia Edukacji Narodowej i II Memoriału Bolesława Miki świetnie spisali się nasi chłopcy w kategorii Młodzików.

Podczas niedzielnego startu Srebrny medal zdobył Adam SOJKA, który po zaciętych walkach uległ dopiero w finale Janowi Skalskiemu z PKS MILENIUM SKAWINA. W finałowej ósemce zameldowali się również Augustyn KAPIAS i Antoni ŚCIBICH, którzy zajęli odpowiednio 6. i 7. miejsce. Ich koledzy, Bartosz WOŹNIAK i Igor LIP, zajęli kolejno miejsca 48. i 53.
W kategorii Zuchów bardzo dobrze spisał się Miłosz ROMANIK, który zajął miejsce 8. Mateusz WOŹNIAK uplasował się na miejscu 14.
W kategorii Dzieci najwyżej znalazł się Szymon HODÓR, który zajął miejsce 16. Rafał GRYCHTOŁ zameldował się na miejscu 37., a Bartosz CIAPAŁA na 51.

W sobotę startowały dziewczyny. W kategorii Zuchów nasza zawodniczka Zofia GRAMCOW zajęła miejsce 18.
W kategorii Dzieci, Paulina ŻABKA zajęła miejsce 70.
W kategorii Młodziczek najwyżej sklasyfikowaną naszą zawodniczką była Antonina KORDUŁA, która zajęła miejsce 13. Oliwia MĘŻYK zajęła miejsce 38., a Maja WUZIK miejsce 41!

GRATULUJEMY!!! I życzymy kolejnych sukcesów!