II Puchar Polski Juniorów młodszych (do 17 lat) GLIWICE !!! ZDOBYTY !!!

Wspaniały start naszych zawodników w II Pucharze Polski juniorów młodszych (do 17 lat), który odbył się w Gliwicach.
Pierwszego dnia na plansze wyszły szpadzistki. W stawce 117 zawodniczek z całego kraju nasze dziewczęta zdominowały cały turniej zajmując na podium 3 miejsca !!!
Zwyciężczynią, po bardzo zaciętej walce została liderka rankingu PZSZERM do lat 17, Alicja Klasik, która pokonała w walce finałowej koleżankę klubową Kingę Zgryźniak (4 zawodniczkę rankingu PZSZERM) 15:13, 3 miejsce zajęła Patrycja Frystacka – aktualnie 5 w klasyfikacji PZSZERM !!! To najlepszy start naszych zawodniczek w turnieju o takiej randze w historii naszego klubu
W drugim dniu na plansze wyszli szpadziści. W stawce 112 zawodników bardzo dobrze spisał się Wiktor Wałach, który zajął 6 miejsce ulegając nieznacznie Pawłowi Kazimierskiemu z Gryfa Mielec 13:15. W najlepszej „16” turnieju znalazł się jeszcze Krzysztof Bezuch, który został sklasyfikowany na miejscu 12.