II PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

Znakomity start naszych zawodników w II Pucharze Polski juniorów młodszych, który odbył się w Gliwicach. W trakcie dwudniowych zmagań na starcie stanęło blisko 200 zawodników i zawodniczek z całego kraju. W szpadzie kobiet kolejny bardzo dobry start odnotowała, Liliana Porwoł, która zameldowała się w najlepszej 8 turnieju, zajmując 8 miejsce. Dobrze tego dnia walczyła, Antonina Korduła, która zajęła 12 miejsce. W szpadzie męskiej znakomicie walczył Adam Sojka, który w priorytecie przegrał o wejście do finału z zawodnikiem z AZS AWF Kraków 13:14, zajmując 3 miejsce . W najlepszej 8 turnieju znalazł się również, Augustyn Kapias, zajmując 8 miejsce.

Pozostałe miejsca naszych zawodników: Szpada kobiet Kauch Zuzanna 81 miejsce Wuzik Maja 75 miejsce Żabka Paulina 66 miejsce W szpadzie męskiej :Tymoteusz Huwer 26 miejsce