PUCHAR EUROPY HAIDENHEIM 2021

Znakomity start Liliany Porwoł w Pucharze Europy kadetów U17 w Haidenhaim. Nasza zawodniczka zajęła 5 miejsce wśród 205 szpadzistek z całego kontynentu!!! Antonina Korduła zajęła 48 miejsce. Nasi szpadziści, którzy zostali powołani na ten turniej niestety dziś mieli mniej szczęścia i dość szybko odpadli z turnieju. Augustyn Kapias zajął 70 miejsce, natomiast Adam Sojka 106. W turnieju drużynowym Polska 2, w której składzie znalazła się Liliana Porwoł, zajęła 7 miejsce, a w drużynie szpady męskiej reprezentacja Polski 2, gdzie walczył Adam Sojka, zajęła 13 miejsce. Gratulujemy!!!