III Puchar Polski Juniorów młodszych – Warszawa

Kolejny znakomity start odnotowały Nasze szpadzistki podczas III Pucharu Polski juniorów młodszych (do 17 lat), który odbył się w Warszawie 10.11.2018. Na hali Torwaru wystartowało 127 szpadzistek i 117 szpadzistów z całej Polski. W szpadzie męskiej wystartowali: Wiktor Wałach, Krzysztof Bezuch, Sebastian Mandrysz, Dominik Sojka i Karol Pyszny. Najlepiej spisał się Wiktor Wałach, który w walce o najlepsza „8” turnieju przegrał 10:15 z liderem rankingu krajowego Janem Socha z PKSZERM Warszawa i zajął 10 miejsce, również w tej samej fazie turnieju znalazł się Krzysztof Bezuch, który przegrał z Mikołajem Radoszem z SKS Grass Hopper Kalwaria 13:15 i zajął 13 miejsce. Dominik Sojka zajął 22 miejsce, Sebastian Mandrysz 40, a Karol Pyszny 65 miejsce.

W szpadzie kobiet kolejny raz dziewczęta potwierdziły dominację w tej kategorii wiekowej !!! W stawce 127 zawodniczek tego dnia najlepsza okazała się Kinga Zgryźniak, która to w finale pokonała, koleżankę z reprezentacji Zofię Janelli z KS Szpady Wrocław 15:7. Na trzecim miejscu stanęły Alicja Klasik oraz Patrycja Frystacka !!!
Beata Pękała zajęła 38 miejsce, natomiast Zofia Piejak 84.