KMICIC CUP 2018 !!!

Wyniki KMICIC CUP 2018.

Antonina KORDUŁA z BRĄZOWYM medalem!
W minioną sobotę (15.09) odbył się już XV dziecięcy turniej KMICIC CUP, organizowany w Częstochowie, w którym startowali nasi zawodnicy. Bardzo dobrze spisała się w kategorii Młodzików dziewczyn Antonina KORDUŁA, która wywalczyła brązowy medal! GRATULUJEMY! W tej samej kategorii startowały również Oliwia MĘŻYK, która zajęła miejsce 19, oraz Maja WUZIK, która uplasowała się na miejscu 25. W kategorii Dzieci nasza jedyna reprezentantka, Paulina ŻABKA, zajęła miejsce 44!

W kategorii Młodzik chłopców startowało trzech naszych zawodników, Augustyn KAPIAS, Bartosz WOŹNIAK i Igor LIP, którzy zajęli kolejno 20., 24., i 40 miejsce! W kategorii Dzieci chłopców, dobrze spisał się Szymon HODÓR, który otarł się o finałową ósemkę, i ostatecznie uplasował się na miejscu 14. Rafał GRYCHTOŁ zajął miejsce 32., a Paweł POŚPIECH 42!

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów!