I PUCHAR POLSKI JUNIORÓW – RADLIN sezon 2018/2019

Pierwszy Puchar Polski juniorów i juniorek (do 20 lat) już za nami. W pierwszym dniu w sobotę 22.09.2018 na plansze wyszli szpadziści. W stawce 120 zawodników najlepiej tego dnia walczył Marcin Tumas, który  przegrał nieznacznie o wejście do finałowej „8” z Piotrem Kołpą z UKS Olimp Lubin 15:13 i zajął 10 miejsce. W niedzielę 23.09.2018 wystartowały dziewczęta. Znakomicie tego dnia walczyła Kinga Zgryźniak, która dotarła do finału. W finale spotkała się z 1 krajową, Barbarą Brych z UKS Wołodyjowski. Po zaciętej walce Kinga przegrała 15:10 i zajęła drugie miejsce. Znakomite 5 miejsce zajęła Alicja Klasik, która przegrała „sistrzany” pojedynek z Kingą Zgryźniak w walce o  półfinał 15:14. Patrycja Frystacka zajęła 17 miejsce, Beata Pękała 38. Startowało 96 szpadzistek.