V Igrzyska Dzieci

Kolejny weekend z wynikami! W Piekarach Śląskich obyły się już V Igrzyska Dzieci, nazywane również Nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski Dzieci.

W kategorii Zuchów SREBRNY medal wywalczył Miłosz ROMANIK! W tej samej kategorii wiekowej Mateusz WOŹNIAK zajął 13 miejsce!
W kategorii Dzieci bardzo dobrze spisał się Szymon HODÓR, który dopiero w półfinale uległ zawodnikowi PKSZERM WARSZAWA, Mateuszowi Siwkowi i ostatecznie zajął 3 miejsce! Bartosz CIAPAŁA uplasował się na miejscu 28!
Paulina ŻABKA w kategorii dzieci zajęła miejsce 30!

Również w Piekarach odbył się turniej o Puchar Prezydenta Miasta Piekary Śląskie dla dziewcząt i chłopców w kategorii wiekowej Młodzik.
Bardzo dobrze spisał się Krzysztof BEZUCH, który wywalczył 2 miejsce! Antonina KORDUŁA zajęła miejsce 17!