Warsaw Cup 2022

Znakomicie zaprezentowały się nasze zawodniczki podczas II Pucharu Polski KGHM TOUR seniorek, który odbył się w Warszawie. W stawce 78 zawodniczek z kraju oraz Czech, Hiszpanii i Ukrainy, Alicja Klasik dotarła do ścisłego finału, gdzie spotkała się z czołową reprezentantką Ukrainy, złotą medalistką z drużyny, Mistrzostw Europy 2022, Inną Brovko. Tym razem Ukrainka okazała się lepsza i wygrała 15:8. Alicja tym samym zajęła 2 miejsce, najlepsze w dotychczasowej karierze w turnieju seniorskim o takiej randze w kraju. W szerokim finale składającym się z 8 zawodniczek, bardzo dobre 5 miejsce zajęła kolejna nasza reprezentantka, Anna Mroszczak, która w doliczonym czasie przegrała 7:8 z Kamilą Pytką z AZS AWF Warszawa.
Pozostałe miejsca naszych zawodniczek.
16 miejsce Kinga Zgryźniak
34 miejsce Liliana Porwoł
46 miejsce Antonina Korduła
49 miejsce Patrycja Frystacka.
W szpadzie męskiej w stawce 83 zawodników najlepiej spisał się Ryszard Kałuziński, który zajął 21 miejsce, 25 miejsce zajął Adam Sojka, 63 Dominik Sojka, 66 Wąsiewicz Tomasz, 77 Augustyn Kapias.