Piknik szermierczy

Już tradycyjnie Towarzystwo Przyjaciół Szermierki im. Tadeusza Konska wraz z sekcją szermierczą RMKS Rybnik zaprasza wszystkich przyjaciół szermierki na piknik integracyjny organizowany na zakończenie niezwykle udanego sezonu (i rozpoczęcie wakacji).

Piknik zacznie się 20 czerwca 2015 roku o godzinie 16:00 i będzie trwał „do ostatniego gościa”. Tak samo jak w zeszłym roku zapraszamy na Grzybówkę w Golejowie (dojazd od Rybnika- na światłach w Golejowie ul. Książenicką w prawo, za 350 m w lewo ulicą Podgórną do końca- około 1 kilometra. Możliwy też dojazd czarnym szlakiem rowerowym na przykład spod bazyliki). Miejsce piknikowe jest zadaszone, więc pogoda nie powinna nam przeszkadzać.

W programie spotkania to co zawsze- podsumowanie roku, wyróżnienie zawodników, gry i zabawy, grill, napoje bezalkoholowe. Cała reszta zależy od nas- zachęcamy Państwa do przynoszenia domowych wypieków i zgłaszania pomysłów zajęć piknikowych.

ZAPRASZAMY!

 

 

Szermierzy wspierają:
herb miasta Rybnik logo Polskiego Związku Szermierczego logo Śląskiego Związku Szermierczego logo Deutschebank logo TOPKAMIEŃ logo LUBAR logo TPSz logo yoobee logo Hossa