MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – 2018

Kolejny udany start odnotowali nasi zawodnicy podczas Mistrzostw Śląska Juniorów młodszych, które odbyły się w Siemianowicach Śląskich. Tym razem zdecydowanie lepiej spisali się panowie zdobywając, aż 5 medali !!! W turnieju indywidualnym srebrny medal zdobył Kamil Huwer, a brązowe medale przypadły Sebastianowi Mandryszowi i Bartkowi Musiolikowi.
W turnieju drużynowym nasz klub wystawił dwie drużyny, RMKS 1 w składzie: Kamil Huwer, Bartek Musiolik i Sebastian Mandrysz zdobył złoty medal i tytuł Drużynowego Mistrza Śląska ! Natomiast RMKS 2 w składzie: Wiktor Wałach, Dominik Sojka i Karol Pyszny zajęli znakomite 3 miejsce zdobywając brązowy medal !

W szpadzie dziewcząt dwie nasze zawodniczki, Patrycja Frystacka oraz Beata Pękała znalazły się w najlepszej 8 turnieju zajmując odpowiednio 7 i 8 miejsce. 9 miejsce zajęła Małgorzata Szulc.
W turnieju drużynowym nasze szpadzistki po przegranej w meczu z Muszkieterem Gliwice 45:38 musiały zadowolić się walką o miejsca 5-8. Niestety kontuzja Patrycji Frystackiej w meczu z UKS Trójką Radlin nie pozwoliły naszej drużynie na dalszą rywalizację, co spowodowało, że dziewczęta zostały sklasyfikowane na 8 miejscu.